سنگ البیت Albeit ، خواص و کاربردهای آن

سنگ البیت Albeit خواص و کاربرد آن در جواهرسازی

سنگ البیت برای تقویت سیستم های ایمنی و تنفسی استفاده می شود و آرام بخش استرس های روانی استو برای کارکردن صحیح غده تیموس و طحال و کاهش استرس و افسردگی موثر است.

سنگ البیت متعلق به گروه پلاژیوکلاز فلدسپار می باشد و در ترکیب آن سدیم نیز وجود دارد. البته البیت نسبت به سایر فلدسپات های دیگر در یک مدت زمان طولانی تری متبلور می شود و این سبب ایجاد نمونه های بزرگ و بسیار زیبایی از این سنگ می گردد و این سنگ دارای رنگ های متنوع و گوناگونی می باشد.
نام البیت از کلمه آلبوس به معنی سفید گرفته شده است و از آن جایی که این سنگ یک ماده معدنی محسوب می شود از این کلمه برای نام گذاری آن استفاده شده است. از لحاظ نجومی این سنگ را به ماه دلو نسبت داده اند.
سنگ البیت یکی از مواد معدنی و سنگ های کریستالی پرکاربرد در طالع بینی و گوهر شناسی می باشد و مانند سایر سنگ های کریستالی و معدنی دارای خواص بی شماری می باشد. در این مقاله به بیان برخی از مزایای سنگ البیت در سلامتی و درمان بیماری ها می پردازیم:

درخشانی البیت Albite

برش البیت Albite

البیت

یکی از سنگ های خانواده فلدسپار می باشد و علاوه بر دارا بودن خواص فلدسپات، همراه داشتن این ماده معدنی سبب از بین بردن ترس از ناشناخته ها می گردد. سنگ البیت چاکرای چشم سوم را باز می کند و اتصال انسان را با خود درونی و جنیه های ذاتی ذهن برقرار می کند.
از سنگ البیت می توان برای کار با رؤیاهای شفاف استفاده کرد و به وسیله آن مشاهده از راه دور و سایر فعالیت های مربوط به روح و روان را امکان پذیر نمود. با استفاده از سنگ می توان جذب و انتشار آثار درمانی را در طول جلسات انرژی درمانی بهبود بخشید. سنگ البیت همچنین موجب ایجاد اندیشه های روشن و واضح همچنین افزایش ثبات در فرکانس امواج مغز می گردد.
سنگ البیت، روابط و فعالیت های تعاملی انسان را تقویت می کند و تطابق و همکاری در میان افراد ایجاد می کند. سنگ البیت دارای عناصر قوی برای تحریک ذهن می باشد که توانایی های شناختی، حافظه و پردازش اطلاعات را بهبود می بخشد و انرژی مورد نیاز بدن را در زمینه های روحی و فیزیکی فراهم می آورد.
استفاده از سنگ البیت در از بین بردن عدم اطمینان و سردرگمی بسیار تأثیر گذار است و به افرادی که احساس گرفتاری می کنند کمک می کند تا تغییرات سازنده ای را در زندگی خود به وجود آورند. همراه داشتن سنگ البیت برای دانش آموزان و یا افرادی که به یادگیری مهارت های مختلف می پردازند، زمینه را برای افزایش جذب و حفظ اطلاعات توسط آنان فراهم می آورد؛ زیرا این سنگ در ایجاد اتصال با هوش های فضایی بسیار مؤثر است و درک درستی از مفاهیم و پیام های دشوار را برای افراد به ارمغان می آورد.
تحریک متابولیسم بدن و توازن اشتهای ایجاد شده توسط سنگ البیت سبب بهبود فعالیت های گوارشی بدن می گردد و میزان استرس و مسائل عاطفی را که مربوط به نیمکره چپ مغز می باشد، را نیز کاهش می دهد.

همراه داشتن سنگ البیت

همراه داشتن سنگ البیت سبب افزایش همکاری و ایجاد روابط محترانه با دیگران می گردد و در تعامل با دیگران بسیار تأثیرگذار است و با افزایش شجاعت و اعتماد به نفس در افراد سبب بهبود توانایی های فردی در آنان می گردد.
سنگ البیت سبب ایجاد روشنگری در ذهن و روان می گردد و با چاکرای چشم سوم و چاکراهای تاج و تخت در ارتباط مستقیم است. این سنگ  تأثیر بی نظیری در کاهش افسردگی های پس از زایمان و نوسانات خلقی افراد مفید می باشد.
سنگ البیت در درمان بیماری های مربط به گردش خون و همچنین بیماری های عضلانی بسیار مفید است و توصیه می شود افرادی که دارای اختلالات دو قطبی هستند، سنگ البیت را با خود به همراه داشته باشند.
از سنگ البیت برای درمان اختلالات چشمی و همچنین افزایش نورچشم استفاده می شود. سنگ البیت به عنوان یک تصفیه کننده طبیعی برای بخش های مختلف بدن کاربرد دارد و برای کسانی که دچار بیماری آلزایمر هستند و یا از سایر بیماری های مغز نظیر پارکینسون رنج می برند مفید می باشد؛ زیرا سنگ البیت در منظم کردن الگوهای فکری نیز بسیار تأثیر گذار است و سبب ایجاد وضوح در ذهن می گردد و با جذب مواد مغذی موجود در غذاهای مختلف به تقویت ذهن می پردازد و وضوح و تمرکز ذهنی بالا را برای افراد به ارمغان می آورد. 

سنگ البیت Albite
Advertisement

.

  ۳ کلاس برتر دوره های آموزشی تصویرگران پویا اندیش - مدارک معتبر و قابل ترجمه

کلاس های آموزش جواهرسازی کلاس های آموزش طراحی جواهرات دستی    کلاس های آموزش طراحی جواهرات دستی

مطالعه بیشتر

مالاشیت ، خواص و کاربردهای آن
کاسیتریت خواص و کاربرد آن در جواهرسازی
آمیتیس ، خواص و کاربردهای آن
سنگ قمر چشم گربه ای
اسپودومن ، خواص و کاربردهای آن
عکاسی جواهرات | عکاسی زیورآلات
باباقوری Botswana ، خواص و کاربردهای آن
نحوه ساخت زنجیر و 4 روش استفاده از آن
لپیدولیت ، خواص و کاربردهای آن
سودالیت ، خواص و کاربردهای آن
درآمد طراحی جواهر
جواهر سازی چیست ؟ و چه لوازمی برای ساخت زیور آلات مورد نیاز است .
دانبوریت ، خواص و کاربردهای آن
سنگ حدید یا هماتیت
مقایسه طراحی سنتی و پیشرفته جواهرات
توپاز روتیل ، خواص و کاربردهای آن
جواهرات معاصر چه جواهراتی هستند؟
کوارتز دومورتیریت ، خواص و کاربردهای آن
10 نکته‌ی مهم برای کسانی که می‌خواهند جواهرسازی را تازه شروع کنند
کریزوپراس ، خواص و کاربردهای آن
سنگ سرافینیت ، خواص و کاربردهای آن
کیانیت (Kyanite) ، خواص و کاربردهای آن
سنگ جواهر اسفالریت ، خواص و کاربردهای آن
سوگیلیت ، خواص و کاربردهای آن
سنگ قمر ، خواص و کاربردهای آن
سنگ جواهر وردیت verdite ، خواص و کاربردهای آن
آشنایی مقدماتی با مهارت های جواهر سازی
آخرین فرصت ثبت نام در دوره های آنلاین با هزینه های سال ۹۸ تا پایان امسال - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22
+ +