اپوفیلیت (Apophyllite) ، خواص اپوفیلت و کاربرد آن در جواهرسازی

  • رنگ اپوفیلیت

خواص سنگ آپوفیلت

 سنگ آپوفیلیت یک سنگ با ارتعاشات بالا است که از انرژی معنوی بسیار زیادی سرشار است. این سنگ از هرم های زیبا و دوست داشتنی تشکیل شده است. نام این سنگ از یک کلمه یونانی به معنای برگ است و اشاره به شباهت آن به برگ دارد؛ زیرا برش های سنگ آپوفیلیت شباهت بسیار زیادی به برگ دارد. 
سنگ کریستال آپوفیلیت در رنگ های گوناگونی دیده می شود اما رایج ترین رنگ های آن سبز روشن و یا کریستال هایی بی رنگ است. از رنگ های دیگر آن می توان به رنگ سفید، سفید مایل به خاکستری، زرد، گل رز سایه قرمز و برخی از کریستال بسیار نادر سیاه و سفید اشاره کرد البته رنگ سیاه و سفید ناشی از به دلیل ترکیب آن با سنگ های دیگری مانند هماتیت ایجاد می شود و رنگ زرد سنگ آپوفیلیت نیز ناشی از ترکیب آن با کانی استیلبیت است.

سنگ آپوفیلیت دارای یک لرزش منحصر بفرد است که سبب انتقال انرژی و شادابی در محیط می گردد و در نشاط بخشیدن به افراد بسیار تأثیرگذار است.
استفاده از سنگ آپوفیلیت تأثیر بسیار زیادی در کاهش استرس و اضطراب دارد و امید به آینده را برای افراد به ارمغان می آورد. اگر شما نیز یکی از سنگ های آپوفیلیت را در منزل خود نگه داری کنید می توانید در تمام اوقات احساس بهتری را داشته باشید.
انرژی معنوی موجود در سنگ اپوفیلیت الگوهای فکری شما را جهت دهی می کند و یک راهکار مناسب برای از بین بردن افکار منفی به شمار می رود. برای رسیدن به آرامش و داشتن یک زندگی شاد و آرامش بخش بهتر است از سنگ آپوفیلیت استفاده کنید و همواره آن را به همراه داشته باشید.

سنگ آپوفیلیت داری یک نیروی معنوی قدرتمند است و تأثیر بسیار زیادی در تحریک چاکرای چشم سوم دارد و همچنین هر گونه انسداد موجود در چاکرای تاج را پاک سازی کرده و از بین می برد.
طنین های ایجاد شده توسط سنگ آپوفیلیت موجب از بین رفتن انرژی های منفی موجود در محیط می گردد و آرامش و صلح به ارمغان می آورد.
سنگ آپوفیلیت با از بین بردن انرژی های منفی و راکد موجود در بدن که تأثیر زیادی در مسدود کردن چاکرای تاج دارند، جریان نور معنویت و عشق را در بدن ایجاد می کند و شما را به سمت معنویت و انرژی های مثبت موجود در عوالم بالا هدایت می کند.

بلور اپوفیلیت

از سنگ آپوفیلیت و هرم های تشکیل دهنده آن می توان برای غیب گویی استفاده کرد، با استفاده از این سنگ و ارتباطات معنوی قوی موجود در این سنگ، شما می توانید با عوالم دیگر ارتباط برقرار کنید و به پیشگویی بپردازید و از وقایع آینده مطلع شوید.
از دیگر خواص بی نظیر سنگ آپوفیلیت می توان به تأثیرات مثبت آن در روح و روان افراد اشاره کرد که در نهایت منجر به گسترش توانایی های شهودی افراد می گردد و اتصال پایدار را درون بدن انسان ایجاد می کند.
با قرار دادن هرم های سنگ آپوفیلیت بر روی پیشانی می توانید چاکرای چشم سوم خود را تقویت کرده و نگرش و دید خود را وسعت بدهید. 

جواهر اپوفیلیت

استفاده از سنگ آپوفیلیت در منزل یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن استرس و ترس است و می تواند افسردگی و اضطراب را از محیط منزل دور گرداند. سنگ آپوفیلیت هم چنین می تواند الگوهای خواب شبانه تان را منظم گرداند و منجر به رشد و توسعه ابعاد معنوی روح شما گردد.
سنگ آپوفیلیت دارای خواص متافیزیکی بی شماری است که از آن جمله می توان به تإثیر بی نظیر آن در تمرکز حواس و افزایش قدرت تجزیه و تحلیل مسائل مختلف و رسیدن به حقیقت اشاره کرد. این سنگ می تواند با گسترش دید انسان، توانایی درک حقیقت و کشف شیوه های مناسب برای مسائل گوناگون را در افراد افزایش می دهد. همچنین همراه داشتن سنگ آپوفیلیت سبب کاهش تر س و استرس می گردد و با فراهم آوردن آرامش، فرصت حرکت به سوی موفقیت های عملی و معنوی را در زندگی افراد فراهم می آورد.

رنگ ها اپوفیلیت

اپوفیلیت سنگی جادویست که از قدیم شناخته شده است و برای درمان آشفتگی ذهنی و ارتباط با دنیای معنوی بکار برده می شود. اما از خواص و عجایب این سنگ این است که این بلور تامین کننده ارتباط واضح بین روح و جسم می باشد و در چاکرای هفتم از آن استفاده می شود.

Advertisement

.

  ۳ کلاس برتر دوره های آموزشی تصویرگران پویا اندیش - مدارک معتبر و قابل ترجمه

کلاس های آموزش جواهرسازی کلاس های آموزش طراحی جواهرات دستی    کلاس های آموزش طراحی جواهرات دستی

مطالعه بیشتر

روش های اتصال آویز به گردنبند
هیدنیت ، خواص و کاربردهای آن
طراحی مجموعه ی جواهرات ۲
اپال آتشی ، خواص و کاربردهای آن
ایدوکراز ، خواص و کاربردهای آن در جواهرسازی
مروارید | جواهر سازی با مروارید | خواص مروارید
ابسیدیان (Obsidian) ، خواص ابسیدایان و کاربرد آن در جواهرسازی
اصول زیبایی شناختی در طراحی جواهر
سنگ یشم سبز یا جیدیت (Jadeite) ، خواص و کاربردهای آن
سنگ گارنت دارای خاصیت تغییر رنگ
جواهر سازی چیست ؟ و چه لوازمی برای ساخت زیور آلات مورد نیاز است .
آندالوسیت و کاربرد آن در جواهرسازی
مخراجکاری در قدیم و امروزه
ملانیت یا لعل سیاه ، خواص و کاربردهای آن
آپاتیت چشم گربه ای
انواع قفل جواهر
سنگ اپیدوت ، خواص و کاربردهای آن
چگونه طراح جواهرات شویم؟
سنگ جواهر واریسیت ، خواص و کاربردهای آن
سنگ کریزوکولا و خواص و کاربرد آن
اکتینولایت چشم گربه ای و کاربردهای آن
سنگ قمر ، خواص و کاربردهای آن
استفاده از عناصر طراحی جواهرات
یاقوت ، جواهر سازی با یاقوت ، خواص یاقوت
توپاز روتیل ، خواص و کاربردهای آن
سنگ جواهر وردیت verdite ، خواص و کاربردهای آن
سنگ سرافینیت ، خواص و کاربردهای آن
آخرین فرصت ثبت نام در دوره های آنلاین با هزینه های سال ۹۸ تا پایان امسال - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22
+ +