آندرادیت (Andradite) ، خواص و کاربردهای آن

  • آندرادیت (Andradite)

خواص سنگ آندرادیت

آندرادیت یکی از درخشان ترین سنگ ها از خانواده گارنت است و دارای انواع گوناگونی می باشد.
اصطلاح گارنت برای توصیف یک نام گروهی برای تعدادی از سنگ های معدنی است که سنگ آندرادیت هم یکی از این سنگ ها می باشد.
آندرادیت معمولا مات و نیمه شفاف است، البته نوع شفاف آن نیز موجود است که بسیار کمیاب و با ارزش می باشد.
ساختار بلورین سنگ معمولا به شکل مکعب است و اغلب دوازده وجهی می باشد.

دمانتوئید، ملانیت و توپازولیت از انواع سنگ های آندرادیت شفاف هستند که در جواهر سازی کاربرد دارند و از ارزش زیادی نیز برخوردارند.

آندرادیت
انواع آندرادیت (Andradite)

انواع سبز رنگ سنگ آندرادیت را دمانتوئید می نامند، این نوع از سنگ آندرادیت بسیار نادر و گران قیمت است که در کشور روسیه یافت می شود و دارای درخشش و شفافیت زیادی است و درخشندگی همچون آتش آن سبب ایجاد زیبایی و جلوه بی نظیری در این سنگ گردیده است.
به سنگ های آندرادیت که دارای تنوع رنگ زرد و نارنجی هستند، توپازولیت گفته می شود. البته این نوع از سنگ آندرادیت به دلیل اندازه بسیار کوچک آن کاربرد چندان زیادی در جواهر سازی ندارد و به ندرت در جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی دیگر از انواع سنگ آندرادیت مات و نیمه شفاف که به رنگ های سیاه و سفید دیده می شوند،ملانیت نام دارند که این نوع از سنگ آندرادیت در جواهرسازی نیز بسیار پرکاربرد هستند. اغلب از این نوع سنگ آندرادیت با عنوان گارنت سیاه نیز یاد می شود.
استفاده از سنگ آندرادیت موجب ایجاد شادی و نشاط می گردد و در جلوگیری از ترس، ناامنی و احساس تنهایی بسیار مفید است. سنگ آندرادیت همچنین برای محافظت و افزایش نیروی سرزندگی و شادابی و هم چنین برای تحقق خواسته ها کاربرد زیادی دارد.

سنگ آندرادیت (Andradite)

سنگ آندرادیت سیاه دارای پایه های قوی از انرژی و در محفاظت روح و روان بسیار تأثیرگذار است. این سنگ همچنین موجب تشدید انرژی های مثبت وخلاقیت در افراد می گردد و ارتعاش موجود در آن باعث تحریک احساسات مثبت در زندگی افراد می گردد.
سنگ آندرادیت از نیروهای مختلف موجود در طبیعت سرشار است و این نیروهای زمینی موجب جذب نیروهای عرفانی می شوند و سبب از بین رفتن اثرات سحر و جادو می گردد. این سنگ دارای قدرت بی نظیری است و ارتباط شما را با درونتان مستحکم تر می کند، به این ترتیب می توانید با انرژی های موجود در اعماق بدن خود رابطه برقرار کنید و از مزایای آن ها در سلامتی روح و جسم خود بهره مند شوید.
سنگ آندرادیت همچنین دارای خواص متافیزیکی بسیار عالی و منحصر بفرد است و انرژی های عالی موجود در زمین رابرای شما به ارمغان می آورد و در نهایت سبب می شود ارتباط و پیوند عمیقی میان شما و زمین برقرار گردد و به این ترتیب احساس سرزندگی و طراوت داشته باشید. همچنین به دلیل همین ویژگی موجود در سنگ آندرادیت، این سنگ در طب سوزنی نیز کاربرد دارد.

Andradite

استفاده از سنگ آندرادیت یک هاله قدرتمند را در اطراف بدن ایجاد می کند و سبب از بین رفتن انرژی های منفی موجود در اطراف بدن می گردد. به همین دلیل همراه داشتن این سنگ درون اتاق خواب، به خصوص برای کودکانی که دچار خواب های آشفته هستند و کابوس شبانه می بینند یک راهکار بسیار تأثیر گذار است و موجب از بین رفتن ناراحتی و احساس های منفی می گردد و افکار منفی را از انسان دور می کند.
آندرادیت یک سنگ مناسب برای مواقع بیماری محسوب می شود؛ این سنگ با دور کردن تمام انرژی های منفی که سبب تضعیف سیستم ایمنی بدن می گردند، نقش بسیار مهمی در بهبودی و درمان بیماری دارد.

رنگ آندرادیت (Andradite)

انرژی بسیارزیاد موجود در سنگ آندرادیت سبب ایجاد علاقه و ارتباطات عمیق در میان افراد می گردد، این لنرژی در نهایت می تواند علاقه افراد را به زندگی بیشتر کند. سنگ آندرادیت با فراهم آوردن سطح بالایی از نیروی حیات و زندگی برای شما، سبب افزایش انرژی مثبت و انگیزه در زندگی می گردد.
سنگ آندرادیت همچنین یک سنگ عالی برای محافظت روحی و روانی افراد به شمار می رود که تأثیر بسیار زیادی در افزایش خلاقیت نیز دارد. علاوه بر آن از این سنگ می توان در یوگا و مدیتیشن نیز استفاده کرد؛ زیرا این ارتعاشات حاصل از این سنگ می تواند به خوبی با ارتعاشات سنگ های دیگر ترکیب شود و در نهایت آرامش و امواج مثبت را به ارمغان آورد.

جواهرات آندرادیت (Andradite)
شناخت آندرادیت

این سنگ از انواع دیگر گارنت می باشد. این سنگ تمرکز حواص را تقویت می کند و آگاهی را بالا می برد و برای Meditation بسیار مفید است.خواص درمانی آن عبارتند از: سیستم مرکز عصبی و مفصل را تقویت می کند و گردش خون را منظم می سازد. باید توجه داشت این سنگ در برابر حرارت حساس است و نباید بیشتر از یک ساعت در برابر نور خورشید قرار گیرد.

شناسایی آندرادیت (Andradite)
Advertisement

قابل توجه هنرجویان محترم طراحی و جواهرسازی و اجراء زیورآلات

تصویرگران پویا اندیش یک مرکز آموزش تخصصی رشته های هنری است و در رابطه با آموزش طراحی و جواهرسازی و اجراء زیورآلات ، فقط و فقط کلاس های آموزشی بصورت آنلاین ( غیرحضوری ) و حضوری را برگزار می کند و هیچگونه سنگ قیمتی و یا هر نوع متریالی در رابطه با موضوع برای فروش ندارد . این مقاله فقط برای آگاهی بیشتر تهیه شده است و به هیچ عنوان در مورد فروش سنگ سوال نفرمایید . باتشکر .

       

در خانه بمانیم و Online یاد بگیریم!

.
دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری
.
تصویرگران پویا اندیش
.
مدارک معتبر و قابل ترجمه
 

  ۳ کلاس برتر دوره های آموزشی تصویرگران پویا اندیش

  کلاس های آموزش جواهرسازی   آموزش ماتریکس  

مطالعه بیشتر

سنگ البیت Albeit ، خواص و کاربردهای آن
عکاسی جواهرات | عکاسی زیورآلات
اکتینولایت چشم گربه ای و کاربردهای آن
مالاشیت ، خواص و کاربردهای آن
ابسیدیان (Obsidian) ، خواص ابسیدایان و کاربرد آن در جواهرسازی
سنگ دیاسپور و خاصیت تغییر رنگ آن
سنگ گارنت دارای خاصیت تغییر رنگ
طراحی مجموعه ی جواهرات ۲
اوپال سیاه ، خواص و کاربردهای آن
اپال آتشی ، خواص و کاربردهای آن
سنگ مرجان ، خواص و کاربرد آن در جواهرسازی
حلقه نامزدی و انواع آن
آموزش ساخت گوشواره های مربعی شکل
لاریمار ، خواص و کاربردهای آن
عقیق ، خواص و کاربردهای آن در جواهرسازی
کانزیت ، خواص و کاربردهای آن
هولیت ، خواص و کاربردهای آن
سنگ جواهر چشم ببر ، خواص و کاربردهای آن
چه نرم افزاری برای شروع کار طراحی جواهرات مناسب است ؟
سنگ یشم چیست ؟ جواهر سازی با سنگ یشم و خواص آن
نرم افزار Blender و کاربرد آن در طراحی جواهرات
آشنایی مقدماتی با مهارت های جواهر سازی
تاریخچه و مختصری از سنگ جواهر آزوریت
سنگ جواهر وردیت verdite ، خواص و کاربردهای آن
رودونیت (Rhodonite) ، خواص و کاربردهای آن در جواهرسازی
آیا آینده طراحی جواهر متعلق به نرم‌افزار های CAD است؟
دیاسپور چشم گربه ای ، خواص و کاربردهای آن
کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به آموزشگاه جواهرسازی و طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش می باشد .
آخرین فرصت ثبت نام در دوره های آنلاین (غیرحضوری) - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرم آموزش های جذاب طراحی جواهرات و جواهرسازی - کلیک کنید
+