جواهر سازی با چوب

آموزش ساخت زیورآلات چوبی

زیور آلات چوبی

یکی از کاربردهای چوب که زیاد به آن پرداخت نشده است ، استفاده از طرح و رنگ و نقش چوب برای ساخت زیورآلات چوبی می باشد. چوب یکی از متریالهایی است که در زندگی انسان نقش و جایگاه بسیار مهمی دارد و از قدیم تا به امروز برای ساخت ابزارآلات ،ساختمان ، حمل ونقل و .... از چوب استفاده می شود . یکی از کاربردهای چوب که زیاد به آن پرداخت نشده است ، استفاده از طرح و رنگ و نقش چوب برای ساخت زیورآلات چوبی می باشد.
به دلیل تنوع در رنگ و نقش و طبیعی بودن این متریال و نزدیکی آن در استفاده از آن به طبیعت ، چوب ، می تواند جایگاه بسیار خوبی در ساخت زیور آلات داشته باشد .
 
آموزشگاه پویا اندیش ، به دلیل دارا بودن سابقه زیاد در آموزش های رشته های مختلف هنری ، چه به لحاظ کیفی و به چه لحاظ کمی ، بر آن شده است برای اولین بار در ایران در کنار آموزش طراحی و اجرای ساخت جواهر و زیور آلات به شیوه مدرن و همچنین سنتی ، کلاس هایی را دایر کند تا به علاقمندان کار با چوب و چرم ، نحوه شناخت انواع این متریال ، برشها ، پرداخت و نوآوری و همچنین استفاده و تلفیق آن با فلز های برنج ، مس ، نقره ، طلا و ... آموزش داده شود . 
به لحاظ طبیعی بودن و نقش های بسیار زیبای چوب ، تلفیق این ماده با نقره و طلا ، می تواند قطعات زیور بسیار چشم نوازی را خلق کند که در دنیای ماشین امروز ، استفاده از زیورها و آویزهای طبیعی باعث دفع انرژی های بد و منفی از بدن و بعد از شارژ مجدد دریافت انرژی های مثبت محیط و انتقال به چاکراهای هفتگانه بدن می شود.


 

آموزش ساخت زیور آلات چوبی

دوستان و علاقمندان و هنرمندانی که ، تمایل به یادگیری و چگونه بهره بردن از این متریال ودر کارهای هنری خود داردند ، با شرکت در این کلاسها ، فرصت ورود به دنیای نامحدود استفاده از مواد طبیعی در آثار هنری خود را دارند که بسیار کم نظیر و بکر میباشد .
جهت اطلاع از شرایط کلاس های آموزش ساخت زیور آلات چوبی با ما تماس بگیرید : 
22580505   -   22587587

 

جواهر سازی با چوب | زیور آلات چوبی | آموزش ساخت زیور آلات چوبی مشاهده شده توسط Customers جواهر سازی با چوب | زیور آلات چوبی | آموزش ساخت زیور آلات چوبی - آموزش ساخت زیور آلات چوبی برای اولین بار در ایران در کنار آموزش طراحی و اجرای ساخت جواهر و زیور آلات به شیوه مدرن وسنتی وتلفیق آن با برنج ، مس ، نقره ، طلا رتبه: 4.5