نرم افزار ArtCam در طراحی جواهرات

نرم افزار ArtCam در طراحی جواهرات

نرم افزار ArtCam در طراحی جواهرات

عاشق انجام کارهای هنری هستید؟ این شما و این هم نرم افزار ArtCam . کمپانی بزرگ اتودسک این بار با خلاقیتی دیگر توجه خود را به سمت طراحی های سنتی برده و در اقدامی کم سابقه نرم افزار ArtCam را جهت طراحی انواع نقوش بر روی صفحات فلزی یا چوبی تولید کرده است.

نرم افزار ArtCam در طراحی جواهرات

ویژگی های نرم افزار ArtCam

استفاده بسیار آسان و کاربردی
محیط کامل و و ابزارهای پرکاربرد
شبیه سازی صفحات چوب و طلا و نقره
امکان ایجاد نقوش برجسته بر روی سطوح
مناسب برای طراحی انواع پلاک گردنی، سکه و لوح
دارای طرح های از پیش طراحی شده
امکان ارسال خروجی به دستگاه CNC
امکان ارسال خروجی به پرینتر سه بعدی

نرم افزار ArtCam

در ابتدا قرار بر این بود که شرکت اتودسک نرم افزار آرت کم را به منظور احیا و توسعه هنر خراطی (ایجاد نقوش برجسته بر روی چوب) که در بسیاری از کشور های دنیا از جمله ایران هنری سنتی محسوب می شود تولید و عرضه نماید. اما با وجود کاربران خوش ذوقی که حتی می توانند با نرم افزار ساده ی نقاشی ویندوز اقدام به طراحی پیشرفته مدل بوگاتی ورون کنند، درخواست ها مبنی بر گسترش نرم افزار ArtCam نیز افزایش یافت.
لذا در نسخه های بعدی برنامه امکان شبیه سازی انواع صفحات فلزی نیز پدید آمد. با وجود این قابلیت امکان طراحی انواع سکه، لوح زرین، پلاک گردنی ، دست بندهای پهن نقش دار و صدها کاربرد دیگر که هر طراحی به سبک و سلیقه خود می تواند آنها را پیاده سازی نماید.
از دیگر موارد بسیار جالب نرم افزار ArtCam امکان استفاده از رنگ های زنده بر روی متریال های موجود است، یعنی در تصویر خروجی رنگ طلایی کاملا مشابه طلای واقعی نمایان میگردد، و یا برای کار بر روی چوب رنگ و طرح چوب کاملا واقعی بنظر می رسد.

ArtCam

طرح های زده شده را در نهایت می توان مستقیماً به دستگاه سی ان سی یا پرینتر سه بعدی برای برش و ساخت ارسال نمود. نرم افزار ArtCam تقریباً از تمامی دستگاه های سی ان سی و پرینترهای سه بعدی رایج پشتیبانی می کند.
نرم افزار ArtCam در سه نسخه رایگان، استاندارد و پریمیوم عرضه شده است که برای استفاده از ابزارهای کامل نرم افزار می بایست از نسخه پریمیوم استفاده نمایید.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به آموزشگاه جواهرسازی و طراحی جواهرات تصویرگران پویا اندیش می باشد .
شروع ثبت نام دوره های جدید آموزش جواهرسازی و طراحی جواهرات - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 - 110 111 28
+ +