آموزش آنلاین ماتریکس | آموزش مجازی طراحی جواهرات با matrix

آموزش آنلاین و غیرحضوری ماتریکس ( Matrix ) ویژه طراحی جواهرات

آموزش آنلاین و غیرحضوری ماتریکس ویژه طراحی جواهرات

آیا دوست دارید رشته ایی را بصورت آنلاین و غیرحضوری در هر جا که هستید ، یاد بگیرید که بتوانید با آن در بازار کار طراحی جواهرات ایران و خارج از ایران درآمد کسب کنید ؟
• دوست دارید ایده هایی که برای طراحی جواهرات در ذهن خود دارید را بتوانید در داخل کامپیوتر طراحی کنید ؟
• دوست دارید بتوانید طرح ها و اتودهای خود را با طراحی در داخل کامپیوتر پخته تر کنید و بتوانید طراحی های خاص خود را به یک برند تبدیل کنید ؟
• خیلی اتفاق افتاده که طرح خودمان را به یک طراح توضیح داده ایم ولی واقعا نتوانسته با وجود وقت و هزینه ایی که شده طرح دلخواه ما را طراحی کند ، چرا خودمان آن را انجام ندهیم ؟
• چکار کنیم که پرونده طراحی جواهرات را یکبار برای همیشه برای خود ببندیم و با یادگیری این رشته پر طرفدار بتوانیم در اهداف کاری آینده خود موفق شویم ؟

جواب همه این سوالات را گام به گام در دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری طراحی جواهرات با ماتریکس تصویرگران پویا اندیش یاد خواهیم گرفت .

دوره های آموزش ماتریکس برای طراحی جواهرات بصورت مجازی و غیرحضوری تصویرگران پویا اندیش چیست ؟

دوره های آموزش مجازی طراحی جواهرات با ماتریکس دوره هایی هستند که هنرجو با یادگیری قدم به قدم آن با کلیه اصول طراحی جواهرات با ماتریکس آشنا می شود .
در حال حاضر تمام دنیا به سمت رایانه رفته است .
بخصوص بخش طراحی جواهرات که وابسته به نرم افزارهای مختلف و بخصوص مشهورترین نرم افزار آن یعنی ماتریکس می باشد .
اگر بخواهید در بازار طراحی جواهرات متفاوت باشید و طراحی های خاص خودتان را پیاده کنید نیاز دارید که بر روی نرم افزار ماتریکس که ویژه طراحی جواهرات طراحی شده است ، مسلط شوید .
برای این کار باید تصمیم بگیرید که یکبار برای همیشه نرم افزار ماتریکس را بصورت اصولی یاد بگیرید .
شما در یک دوره آموزش آنلاین ماتریکس سرمایه گذاری می کنید و با یادگیری دانش آن هزاران و هزاران بار طراحی انواع جواهرات را در زندگی خود خواهید داشت .

آموزش آنلاین و غیرحضوری ماتریکس ویژه طراحی جواهرات

آموزش آنلاین و کاربردی نرم افزار ماتریکس ( matrix ) در طراحی طلا و جواهرات مخصوص بازار کار
طراحی طلا و جواهرات هنری مهم در جهان هست که هر روز طرفداران بیشتری را پیدا می کند ،
این هنر قبلا بصورت دستی و سنتی انجام می شد .
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های پیشرفته تحولی عظیم در دانش بشری و به خصوص طراحی رخ داده است تا جایی که دیگر کمتر استادکاری را می توان یافت که به شیوه قدیمی و دستی طراحی جواهرات زینتی را انجام دهد.
بسیاری از طراحان و جواهرسازان حرفه ای توانسته اند خود را با تکنیک های مدرن هماهنگ کرده و از طراحی تا اجرای جواهرات را با محاسبات دقیق توسط نرم افزارهای طراحی انجام دهند.

ماتریکس ، رایج ترین نرم افزار طراحی طلا و جواهرات

رایج ترین نرم افزارهای طراحی طلا و جواهر ، نرم افزار ماتریکس ( matrix ) می باشد که این روزها بین علاقه مندان و دوست داران طراحی طلا و جواهر بسیار محبوب شده اند.
همه این نرم افزارها از پاره ای جهات خوب و در پاره ای جهات نیز دارای معایبی می باشند.
در این میان نرم افزار ماتریکس ( Matrix ) در طراحی جواهرات بیش از نرم افزارهای دیگر مورد توجه هنرآموزان و مربیان جواهرسازی ایرانی قرار گرفته است.

فیلم های زیر را ببینید ! کاربردهای آموزش ماتریکس در طراحی جواهرات

آموزش آنلاین ماتریکس

جواهرسازی یکی از قدیمی ‌ترین هنرهای ایرانی است. طراحی‌ هایی که از طلا و جواهرات ایرانیان باستان به جا مانده، هنوز هم الهام ‌بخش برندهای جواهرسازی بزرگ دنیاست؛ اما این هنر نیز در این عصر تکنولوژی، دستخوش تغییراتی شده است. با وجود طرفداران زیاد طلا و جواهر، شرکت‌ های جواهرسازی، نیازمند تولید هر چه سریع تر محصولات خود هستند و برای برنده ‌شدن در میدان رقابت این صنعت، باید طرح‌ هایی بدیع به بازار عرضه کنند. با تصویرگران پویااندیش همراه باشید.
تکنولوژی در جواهرسازی
بسیاری از صنایع، از تکنولوژی‌ های امروزی، جهت بالابردن بازده فرایند تولید محصولات خود استفاده می ‌کنند. صنعت جواهرسازی نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ علاوه بر دستگاه‌ های خودکاری که ساخت جواهر را نسبت به کارگاه‌ هایی با کارگرهای فراوان ساده ‌تر می کنند، نرم ‌افزارهایی نیز برای ساده ‌تر کردن مهم‌ ترین بخش از فرایند جواهرسازی وجود دارند. بسیاری از طرح‌ های خاص و زیبایی که در جواهرات برندهای معروف دنیا می ‌بینید، حاصل طراحی با نرم ‌افزار ماتریکس هستند.

نرم افزار ماتریکس
وظیفه اصلی نرم‌ افزار ماتریکس، کمک به جواهرسازان در طراحی طلا و جواهرات است. مدل‌ های ساخته شده در فضای این نرم ‌افزار، بسیار واقع ‌گرایانه هستند؛ چرا که از تصویر مجموعه سنگ‌ ها و فلز‌های قیمتی واقعی در آن استفاده می ‌شود. کاربران می ‌توانند در صورت تمایل، نوع خاصی جواهر را نیز به این مجموعه اضافه کنند. یکی از مهم‌ ترین دلایل محبوبیت این نرم ‌افزار میان طراحان، قابلیت شروع طراحی از مرحله اول و بدون هیچ پیش ‌زمینه ای است. قالب‌ های از پیش آماده شده ای نیز در این نرم‌ افزار وجود دارند که قابل استفاده هستند؛ اما کاربران می ‌توانند قالب‌ های خاص خود را نیز بسازند. این قابلیت برای ساخت جواهرات سفارشی، بسیار ارزشمند است. نوارابزار غنی و کامل ماتریکس، شامل بخش‌ هایی مانند آرت (Art) است که به کاربر امکان ایجاد بافت و نقش‌ های ریز بر روی سنگ‌ ها را می ‌دهد.

ابزارهای ماتریکس

ابزارهای تازه‌ و منحصر به فرد ماتریکس بوده که آن را به نرم ‌افزاری انقلابی در صنعت جواهرسازی و یکی از موفق‌ ترین محصولات تیم CAD ایالات متحده تبدیل کرده است. یکی از این ابزارها، افزونۀ تی‌ اس‌ پی لاین (TSPline) است که پیش از این باید به طور جداگانه از سایت اتودسک (Autodesk) خریداری می ‌شد؛ اما در ماتریکس، به صورت پیش‌ فرض وجود دارد. یکی دیگر از ابزارهای کاربردی منحصر به فرد ماتریکس،‌ افزونۀ وی ‌ری (Vray) است که در واقع، پس از اتمام طراحی به کار می ‌آید. این افزونه، وظیفه رندرینگ و عکس‌ برداری مجازی از محصول نهایی را بر عهده دارد و یکی از قوی‌ ترین و سریع‌ ترین افزونه‌ های رندرینگ در دنیاست. وی‌ ری نیز به صورت پیش ‌فرض در ماتریکس وجود دارد.
اگر به محیط نرم ‌افزار راینو عادت دارید، ‌می ‌توانید محیط ماتریکس را نیز به همان شکل، شخصی‌ سازی کنید تا ابزارهای راینو همیشه دم دستتان باشند. مدل طراحی ‌شده نهایی را می ‌توانید با استفاده از ابزار جاب بگ (Job Bag) در درایور کامپیوتر یا فضای ابری ذخیره کنید و حتی برای ویرایش‌ های احتمالی بعدی، دوباره در محیط ماتریکس باز کنید.

قابلیت‌ های ماتریکس
تمام قابلیت‌ های موجود در ماتریکس، در نهایت به قصد تولید طرحی سه بعدی و خلاقانه از جواهرات به کار گرفته می ‌شوند.
یکی از جذاب‌ ترین قابلیت‌ های نرم ‌افزار ماتریکس، ساخت تاریخچه اختصاصی از دستورات کاربران است. هر کاربری می ‌تواند از فرم‌ های انگشتر،‌ دستبند، تاج و …، همچنین سنگ‌ ها و فلزات قیمتی که در آرشیو نرم ‌افزار، به طور پیش ‌فرض قرار گرفته، بهره ببرد و به وسیله دستوراتی، ‌تغییرات دلخواه خود را بر آن‌ ها اعمال کند. استفاده همیشگی از دستورات ترکیبی می ‌تواند سرعت و دقت کار را پایین بیاورد؛ ‌اما قابلیت حفظ تاریخچه در این نرم ‌افزار، استفاده از دستورات ترکیبی از پیش تعیین ‌شده بر اساس انتخاب‌ های کاربران را میسر می ‌کند.
امکان تغییر سایز انگشتر، بررسی کیفیت ساخت پوسته‌ ها، تخمین وزن محصول نهایی، تغییر چیدمان قطعات، تغییر زوایای نصب و انتخاب ابزار و انواع سنگ‌ ها، از دیگر ویژگی‌ های منحصر به فرد نرم ‌افزار ماتریکس هستند. طراحان می ‌توانند با سرعتی چند برابر طراحی‌ های دستی،‌ ایده‌ های خود را در فضای این نرم ‌افزار اجرا کنند، در هر زمانی آن‌ ها را ویرایش کنند و حتی از قالب‌ های پیش‌ فرضِ نرم ‌افزار برای طرح‌ های جدید الهام بگیرند.
حتی حرفه ای‌ ترین کاربران نیز بسیاری از ویژگی‌ های نرم‌ افزار ماتریکس را هرگز به کار نمی ‌برند! برندهایی مانند دیور (Dior) و گوچی (Gucci)، طرح‌ هایی به بازار عرضه کرده اند که به وسیله همین ویژگی‌ ها ساخته شده اند؛ اما حالا تنها با اجازه این برندها قابلیت بازسازی دارند.

کاربران ماتریکس

استفاده از نرم ‌افزار ماتریکس، به سبب قابلیت‌ های بسیار زیادش نسبت به دیگر نرم ‌افزارهای طراحی طلا و جواهر، مهارت بیشتری می ‌طلبد؛
اگر تنها چند جلسه برای کلاس‌ های آموزش آنلاین نرم ‌افزار ماتریکس زمان بگذارید، می ‌توانید طراحی‌ هایتان را با استفاده از ماتریکس و ابزارهای آن، مانند Smart Matrix Flow و ترنسفورم (Transform) با سرعت و دقت چند برابر ارائه دهید.
هنرجویان رشته‌ طراحی جواهرات بصورت آنلاین با ماتریکس می ‌توانند با ارائه مدرکی که نشان ‌دهنده مهارت آن‌ ها در استفاده از نرم ‌افزار ماتریکس باشد،‌
رزومه ای قوی به شرکت‌ های جواهرسازی تقدیم کنند و شانس استخدام خود را در بازار کار رقابتی این صنعت، بیشتر سازند.
دوره‌ های آموزشی این نرم ‌افزار، به صورت آنلاین و یا حضوری در برگزار می شود.

با توجه به آنچه پیش از این گفته شد، ماتریکس نرم ‌افزاری است که علاوه بر افزایش سرعت و میزان خلاقیت طراحان، به کاهش هزینه‌ های شرکت‌ های بزرگ نیز کمک بسیاری می ‌کند.
این برنامه با ارائه بیش از ۱۵۰ نوع ابزار و آرشیوی کامل از سنگ‌ ها و فلزات قیمتی،‌ نرم ‌افزاری بی ‌رقیب در زمینه طراحی دیجیتال جواهرات است؛
همچنین، ویرایش مدل‌ ها با کمک ماتریکس، از همیشه ساده‌ تر شده است و البته مشکلات فنی بسیاری که در طراحی دستی به وجود می ‌آید، طبیعتا در فضای این نرم ‌افزار وجود ندارند.

بازار کار ماتریکس

از آنجا که جواهرسازی به رشته ای مهم و کاربردی مبدل شده و این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است؛ با یادگیری این نرم افزار و حرفه ای شدن در آن، می توانید وارد بازار پر رونق و پر درآمد جواهرسازی شوید و در آن پیشرفت چشمگیری داشته باشید؛
حتی باید بدانید که با حرفه ای شدن در این نرم افزار، در هر جای دنیا برای شما کار و درآمد وجود دارد؛ چراکه رشتۀ جواهرسازی، مطلوب جهانی است!

ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) ماتریکس

جهت اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش های از راه دور ماتریکس – پویا اندیش تماس بگیرید :

22580505 – 22587587 – 28111110
آدرس : تهران – پاسداران – باالاتر از برج سفید – گلستان سوم – ساختمان 120 – آموزشگاه آنلاین طراحی جواهرات با ماتریکس – پویا اندیش

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) ماتریکس :

نخیر ، نیازی ندارد .
ما فرض را بر آن گرفته اییم که شما هنرجوی عزیز،
هیچگونه دانشی در زمینه آموزش مجازی نرم افزار ماتریکس ندارید .
بخاطر اینکه کلاس های آموزش از راه دور ماتریکس طراحی طلا و جواهرات از ابتدا و صفر تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در دوره های آنلاین نرم افزار ماتریکس ،  آموزش می بینید .

این رشته را هم بصورت کامل در آموزشگاه طراحی جواهرات پویا اندیش آموزش می دهیم .

دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات با ماتریکس ، ویژه بازار کار طراحی شده است حتی نحوه ورود و جذب شدن به بازار کار داخلی و خارجی داخل دوره های آنلاین ماتریکس آموزش داده خواهد شد .
البته گاها هنرجویان شایسته ایی که درخواست می دهند به مراکزی که بصورت کتبی به مرکز آموزش های آنلاین طراحی جواهرات با ماتریکس – پویا اندیش ، درخواست جذب همکار می دهند ، معرفی شده اند .

برای هنرجویان عزیزی که از شهرهای مختلف جهت آموزش طراحی جواهرات تشریف می آورند ، ما روزهای پنجشنبه یا جمعه را پیشنهاد می دهیم .
یعنی یکبار در هفته تشریف می آورند ، کلاس نرم افزار طراحی طلا و جواهر را بصورت فشرده می گذرانند و برمی گردند ، تا هفته بعد .

ولی برای اینکه این هنرجویان عزیز درگیر مشکلات دوری راه ها نباشند ، ما امکانات آموزش آنلاین را برای آنها فراهم کرده ایم و شما در هر کجا باشید به راحتی می توانید بصورت آنلاین رشته طراحی جواهرات با ماتریکس را یاد بگیرید .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و نیز ارائه عکس های نمونه کارهای طراحی جواهرات خود ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که برای کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

در واقع یادگیری هزینه نیست ، بلکه سرمایه گذاری برای آینده شغلی خودتان هست .
بله ، ما امکان پرداخت طی چند بخش را برای دوره های ماتريکس را فراهم کرده ایم .

جواب ما به این سوال کاملا مثبت است.

شما نوع تدریس و تجربه ایی که برای کلاس های نرم افزار طراحی جواهرات با ماتریکس خواهید داشت را نخواهید توانست  در جایی بدست آورید یا حتی با پرداخت هزینه آن را بخرید .

وقتی شخصی می خواهد آموزش رشته ایی را آغاز کند باید 5 بخش زیر را تحقیق کند :

  1. تجربه استاد و میزان اطلاعات به روز استاد ،
  2. نوع و کیفیت آموزش
  3. اعتبار موسسه آموزشی
  4. مدارک معتبر پایان دوره
  5. و همچنین از پشتیبانی کامل آن رشته حتی بعد از پایان دوره ها ، کاملا مطمئن شود .

تا در بخش بعدی تصمیم بگیرد که آیا انتخابش درست است یا نه .

در این راه دیدن سرگذشت هنرجویانی که پیش از این دوره ها را طی نموده اند بسیار می تواند کمک کند .
درضمن شما می توانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش ها و کلاس های مختلف صرف کنید،
هر آنچه که برای کار خود در حوزه نرم افزار طراحی جواهرات با ماتریکس نیاز دارید را بصورت کامل و جامع یکبار یاد بگیرید ،
تا در بازار کار و رقابت جامعه امروز موفق باشید و کسب درآمد کنید .

دوره های طراحی جواهرات با ماتریکس بشکل حضوری و کاملا عملی در تهران – پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان 120 – مرکز آموزش های نرم افزارهای طراحی طلا و جواهرات تصویرگران پویا اندیش تشکیل می شود .

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ +