لابرادوریت(Labradorite) ، خواص لابرادوریت و کاربرد آن در جواهرسازی

لابرادوریت(Labradorite) :

لابرادوریت

در افسانه ها و روایات قومی از سنگ لابرادوریت به عنوان سنگی برای سحر و جادو یاد می شود. در خشندگی و سوسو زدن این سنگ سبب ایجاد یک نور منحصر به فرد در این سنگ گردیده است و بسیاری از غیب گویان و شفا دهندگان و همچنین افرادی که قصد سفردارند، از سنگ لابرادوریت به عنوان نمادی برای دانش و راهنمایی و آگاهی استفاده می کنند. استفاده از سنگ لابرادوریت برای خود بیداری افراد و کشف توانایی های درونی هر فرد بسیار کاربردی می باشد.
سنگ لابرادوریت قدرتمندترین سنگ معدنی می باشد که وجود در اطراف آن هاله ها و امواج انرژی طبیعی، سبب ایجاد یک نیروی محافظ برای این سنگ گردیده است. همراه داشتن سنگ لابرادوریت سبب محافظت افراد در برابر انرژی های منفی و بدشانسی های موجود در این جهان می گردد و سطوح متناسبی از آگاهی های آینده و به خاطر سپاری تجارب گذشته را برای افراد به ارمغان می آورد.

لابرادوریت

سنگ لابرادوریت عضوی از خانواده فلدسپار است و معمولا در رنگ های خاکستری، سبز، دودی، سیاه و سفید و خاکستری مایل به سفید یافت می شود. شکست نور در لایه های سنگ لابرادوریت سبب چشمک زدن و درخشیدن این سنگ می گردد و رنگین کمانی از نورهای آبی، طلایی، سبز کم رنگ و قرمز را ایجاد می کند.
سنگ لابرادوریت برای اولین بار در کانادا کشف شد و در قرن های هجدهم و نوزدهم به عنوان سنگ جواهر محبوب در اروپا مورد استفاده قرار می گرفت.

استفاده از سنگ لابرادوریت و به همراه داشتن آن سبب بروز قدرت های جادویی و توانایی های افراد می گردد و افزایش توانایی های ذهنی و دیداری، روشن بینی، تله پاتی و ارتباط با عوالم دیگر را در پی خواهد داشت و به این ترتیب با استفاده از سنگ لابرادوریت می توان به راحتی روح را بین عوالم مختلف پرواز داد.

لابرادوریت

همراه داشتن سنگ لابرادوریت در محیط کار بهترین ها را برای افراد به ارمغان می آورد و سبب ایجاد حسن نیت و توجه افراد را در حین کار افزایش می دهد.
سنگ لابرادوریت سبب دفع انرژی ها و امواج منفی موجود در اطراف انسان می گردد و استفاده از آن سبب کاهش رفتارهای پرخاشگرانه و ضد اجتماعی می گردد و به این ترتیب بسیاری از مشکلات رایج را از بین می برد. استفاده از سنگ لابرادوریت در ازبین بردن آثار مضر الکل و تنباکو نیز بسیار مؤثر می باشد و مصرف مواد مخدر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

لابرادوریت

سنگ لابرادوریت برای ریه ها بسیار سودمند است و به درمان بیماری هایی نظیر سرماخوردگی، برونشیت و مشکلات تنفسی کمک می کند. همراه داشتن سنگ لابرادوریت هضم غذا را آسان کرده و سوخت و ساز بدن را متعادل می گرداند.
استفاده از سنگ لابرادوریت برای درمان چشم و اختلالات مغزی کاربرد دارد و سبب تحریک ذهنی و کاهش استرس و اضطراب می گردد. سنگ لابرادوریت همچنین تأثیر شگفت انگیزی در کاهش درد، کاهش فشار خون و کاهش علائم روماتیسم و نقرس دارد و حساسیت به سرما را نیز کم تر می کند.

لابرادوریت

انرژی های موجود در سنگ لابرادوریت سبب تسهیل در روند تجزیه و تحلیل می گردد و دانش و آگاهی را برای افراد به همراه می آورد.
لابرادوریت سبب ایجاد آرامش ذهنی می گردد و یک ابزار فوق العاده برای بازگشت شادی و خودانگیختگی در زندگی افراد محسوب می شود. سنگ لابرادوریت سبب تخلیه عاطفی در زندگی روزمره می گردد و احساس ماجراجویی و اکتشاف را درون افراد بر می انگیزد.

سنگ لابرادوریت دارای یک تابش انرژی آبی رنگ است که این امواج بر روی چاکرای گلو تأثیرگذارند. ایجاد تعادل در چاکرای گلو سبب بیان ایده ها و باورها و احساسات افرد می گردد و جریانی از انرژی را در بدن و روح و روان افراد ایجاد می کند.

لابرادوریت

سنگ لابرادوریت به عنوان ملکه ای برای ذهن ناخودآگاه انسان می باشد و یادآوری خاطرات گذشته را آسان می گرداند. این سنگ همچنین باعث تشویق تفکر سازنده در افراد می گردد و اندیشه عقلانی و حکمت را توسعه می دهد. استفاده از سنگ لابرادوریت سبب برطرف کردن توهم و تعیین علت ریشه ای مسائل مختلف می گردد و صلح را نیز به ارمغان می آورد. این سنگ کریستال سبب ایجاد نشاط در افراد می گردد و ترس و نا امنی را از بین برده و افزایش ایمان و اتکا به خود را در پی خواهد داشت.

لابرادوریت

از خواص سنگ لابرادوریت بصورت خلاصه می توان به موارد فوق اشاره کرد : تقویت اعتماد بنفس و تسکین اضطراب ، کمک به بهبود روماتیسم و ورم مفاصل، موثر در کاهش اختلالات مربوط به استخوان و .. همچنین این سنگ در متعادل سازی هورمونها و رفع تنش های قاعدگی و نقرس و فشارخون و روماتیسم مفید است و به تنظیم روند گوارش و سوخت و ساز بدن کمک می کند. همچنین هضم غذا را آسان می سازد.