فلئوریت (Flourite) ، خواص رفلئوریت

فلئوریت (Flourite) :

فلیوریت

 

خواص سنگ فلوریت
 فلوریت یکی از انواع سنگ های کریستالی بسیار زیبا و دوست داشتنی محسوب می شود. این سنگ زیبا و درخشان در واقع یکی از شگفتی های طبیعت می باشد که دارای ظاهری شیشه ای و نرم و تنوع رنگ زیادی است.
سنگ فلوریت دارای فرکانس های پایداری است که این فرکانس ها سبب ایجاد آرامش می گردند؛ علاوه بر آن سنگ فلوریت می تواند انرژی های پراکنده و ناسازگار را به انسجام و هماهنگی برساند. فلوریت نمادی از معنویت و اندیشه، تمرکز و دقت و همچنین تعادل در همه جنبه های زندگی فردی است.

فلیوریت
از سنگ فلوریت با عنوان سنگ نابغه یاد می شود؛ زیرا این سنگ تأثیر بسیار زیادی در دستاوردهای ذهنی بسیار زیاد دارد و موجب ذخیره اطلاعات جدید و افزایش استعدادها و خلاقیت ها می گردد و حل مسائل پیچیده را نیز بسیار آسان می گرداند.
انرژی موجود در سنگ فلوریت، بارهای الکتریکی موجود در سلول های مغز را تحریک می کند و سبب می شود هر دو نیمکره مغز در تعادل و هماهنگ با یکدیگر فعالیت کنند. از دیگر ویژگی های این سنگ می توان به تأثیر آن در افزایش آگاهی و پیشرفت های ذهنی در زمینه های روحی، روانی و معنوی اشاره کرد.

فلیوریت
سنگ فلوریت سبب به جنبش در آوردن خلاقیت در افراد می گردد و یک طیف گسترده از راه های گوناگون را برای اکتشافات فروان در اختیار افراد قرار می دهد. سنگ فلوریت دارای تنوع رنگ زیادی است که هر رنگ موجود دراین سنگ به گونه ای خاص به پرورش توانایی های ذهنی انسان می پردازند و فعالیت های ذهنی و بدنی و سطح انرژی بدن را کنترل می کنند.
فلوریت بنفش: سبب ایجاد صلح و آرامش در میان افراد می گردد و به جنبه های معنوی ذهن که با روح در ارتباط است، اختصاص دارد. فلوریت بنفش سبب تصفیه ذهن می گردد و تیزهوشی ذهن را افزایش می دهد، این سنگ همچنین قادر به تحریک چاکرای چشم سوم است و به همین دلیل سبب افزایش آگاهی های منطقی و همچنین بهبود فرایندهای ذهنی و تفکر افراد می گردد. فلوریت بنفش در واقع سنگی برای محافظت از ذهن به شمار می رود و ذهن را در برابر افکار بد و انرژِ های منفی محافظت می کند. سنگ فلوریت بنفش یک کریستال عالی برای افزایش تمرکز در مدیتیشن به شمار می رود و توانایی های روحی و روانی افراد را افزایش می دهد و سبب ایجاد آرامش روحی و معنوی برای افراد می گردد.

فلیوریت
فلوریت آبی: سنگ فلوریت آبی سبب انتقال انرژی های آرامش بخش به بدن می گردد و افکار و ذهنیات فرد را یکپارچه و منظم می سازد و به این ترتیب مغز را به سمت هدف در نظر گرفته شده هدایت می کند. فلوریت آبی بر روی چاکرای چشم سود و گلو هماهنگی تأثیر گذار است و مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد. سنگ فلوریت آبی سبب ایجاد صداقت، عدالت طلبی و رهایی از وسواس های فکری می گردد و نا امیدی و کسالت را از بین می برد، همچنین تأثیر خوبی بر روی عملکرد حافظه دارد.
فلوریت بی رنگ: سنگ فلوریت بی رنگ سبب ایجاد وضوح ذهنی در افراد می گردد و تحریک کننده چاکرای تاج است. این سنگ در تزکیه و ایجاد هماهنگی میان ذهن و روح کاربرد دارد. فلوریت بی رنگ در کاهش آشفتگی های عاطفی تأثیرگذار است و برای ایجاد هماهنگی میان چاکراهای بدن و ذخیره انرژی های فیزیکی مثبت به کار می رود.

فلیوریت
فلوریت سبز: سنگ فلوریت سبز برای از بین بردن انرژی های منفی موجود در محیط استفاده می شود و پاکی و طراوت بهار را برای چاکراهای بدن به ارمغان می آورد. سنگ فلوریت سبز به خصوص بر روی چاکرای قلب بسیار تأثیرگذار است و سبب ایجاد هماهنگی میان قلب، افکار و کلام افراد با اقدامات آنان می گردد و دستیابی به اهداف عالی را آسان می گرداند.

فلیوریت
فلوریت زرد: این سنگ که فلوریت طلایی نیز نامیده می شود، سبب ایجاد وحدت و یکپارچگی عقلی می گردد و درک و منطق و توانایی های فکری را افزایش می دهد. فلوریت زرد در ارتباط مستقیم با ذهن است و در عملی کردن ایده ها و اهداف بسیار تأثیرگذار است. این سنگ همچنین در ترویج چشم انداز مثبت در زندگی و ایجاد یک ساختار مناسب و ایده آل از عشق و همبستگی در زندگی کاربرد دارد.
این بلور دارای فواید بسیاری است. از جمله خارج نمودن انرژی منفی و جایگزینی انرژی مثبت و در درمان بیماران رماتیسم و بیماری های کلیوی و سردردهای شدید و مزمن بسیار سودمند است.

 

فلیوریت